پخش رایگان آگهی از صدا و سیما

تولید تیزر برای پخش رایگان آگهی از صدا و سیما

 

پخش رایگان صدا و سیما

 

چندی است که در شبکه‌های صداوسیما فراخوانی پخش می شود که به عنوان «طرح تشویقی پخش آگهی رایگان تلویزیونی و رادیویی» و به منظور ترویج اشتغال و حمایت از واحدهای تولیدی و خدماتی ایرانی، موقعیتی را در اختیار تولیدکنندگان کالا و خدمات ایرانی قرار داده است.

در این طرح صاحبان کسب و کار “ایرانی” می‌توانند با توجه به تعداد پرسنل تحت پوشش بیمه‌ی خود، ثانیه‌های تشویقی دریافت نمایند. برای مثال کارخانه‌ی با ۱۰۰۰ نفر کارگر می‌تواند از ۹۰۰۰ ثانیه آگهی رایگان در باکس‌های مختلف آگهی صدا و سیما بهره بگیرد و خدمات و محصولات خود را به مخاطبان میلیونی معرفی کند.

صاحبان کالا و خدمات ملی برای استفاده از این طرح و برای تولید تیزرهای تبلیغاتی و شرکت در طرح حمایت از کار و خدمات ایرانی می‌توانند از خدمات ما در استودیوی خلاق مودندو استفاده کنند. این خدمات شامل نگارش “رایگان” استراتژی، ایده‌پردازی “رایگان” (هدیه‌ی حمایتی مودندو به صاحبان کسب و کارهای ملی)، تولید آگهی با کیفیت، اثربخش و با قیمت مناسب و نیز خدمات عقد قرارداد با صدا و سیما و برنامه‌ریزی پخش خواهد بود و در سه سطح A، B و C ارایه خواهد شد.

این طرح تا پایان سال ۹۷ قابل اجراست. ۵۰٪ زمان پخش به سیما و ۵۰٪ زمان به رادیو اختصاص یافته‌ است.

برای مشاوره و ثبت سفارش همین حالا با شماره 09120334508 تماس بگیرید.

 

مدارک لازم برای عقد قرارداد طرح حمایت از اشتغال کارگر ایرانی (رایگان ثانیه‌ای) سال ۱۳۹۷ – اداره کل بازرگانی سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران

خدمات مودندو را اینجا ببینید

تماس با ما

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
X
Threads