مودندو، عکاس: اصغر بشارتی
مودندو

اهل جنوب در کرانه‌ی خلیج فارس مراسمی دارند به اسم زار که برای بیرون کردن نیروهای نامرئی از وجود مردمان است.

این مراسم که ریشه در فرهنگ افریقا دارد را بابازار یا مامازار هدایت می‌کند و در آن سازهای مختلفی به همراه آواهای ویژه نواخته می‌شوند تا “بادهای” شرور و بازیگوش از وجود فرد رخت بربندند.

دهل از سازهای اصلی این مراسم و مودندو بزرگ‌ترین دهل است.

در استودیوی خلاق مودندو قرار است افراد خلاق دور هم جمع شوند،، بادهای شوخ و تند را دور کنند و به عبارتی پرده براندازند و سازی نو در اندازند.

استودیوی خلاق مودندو در روزهای آغازین ۱۳۹۵ توسط ماکان مهرپویا مدیر خلاقیت و کارگردان و با همکاری گروهی از اهالی بدنه‌ی تبلیغات راه اندازی شده تا راهکارهایی خلاق را در قالب کمپین، گرافیک، ویدئو، صدا، رسانه‌های نو و محصولات کاربردی به آژانس‌ها و کانون‌های تبلیغاتی و همچنین کسب و کارهای کوچک و بزرگ ارایه کند.

مودندو یک آژانس تبلیغاتی نیست!

مودندو فضایی را برای افرادی فراهم آورده که به کار خلاقه مشهورند. استراتژیست‌های خلاق، ایده‌پردازان خلاق، فیلمسازان و دیزاینرهای خلاق با کمک مدیران اکانتی مجرب، مشاوران رسانه و مدیران پروژه‌ای کارآزموده‌ در اینجا جمع شده‌اند تا بر طبق اطلاعات دریافتی، استراتژی‌های ارتباطی خلاق تدوین کنند،‌ایده‌های خلاق را بپرورانند و به شکلی خلاقانه و البته به اندازه! آن‌ها را تبدیل به محتواهای تبلیغاتی کنند.

مودندو از روز اول بنای خود را بر چند اصل گذاشته:

– ایده‌پردازی مبتنی بر استراتژی
– تولید با کیفیت برای آژانس‌های تبلیغاتی، برندها و صاحبان آگهی
– مشاوره تخصصی به برندها بدون دخالت در فروش رسانه
– همکاری با متخصصان فریلنسر به صورت پروژه‌ای
– پرهیز از بازسازی از آگهی‌های خارجی بدون در نظر گرفتن جنبه‌های بومی و ملی

ما بر این باوریم که استودیوها و آژانس‌های کوچک می‌توانند به واسطه چابکی و استفاده از همکاران خلاق و باتجربه راهکارهایی خلاق را به مشتریان عرضه کنند که چه درون چارچوب‌های رایج تبلیغات ایران قرار بگیرند و چه خارج از آن، در نهایت کارکرد حساب‌شده‌ای داشته باشند.

ما فکرهای فکر شده می‌فروشیم.

دانلود کاتالوگ

تماس با ما